Vážený zákazníci, počas vianočných sviatkov bude náš eshop v období od 21.12.2018 do 07.01.2019 vrátane oboch dátumov zatvorený. Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa šťastia v roku 2019.

Nové náhradné diely v ponuke

Náhradné súčiastky pre 175, 250, 350, Babetta, JAWA 50 či SIMSON v našom internetovom obchode.Obrábanie kovov

Máme k dispozícii vysokokvalitné obrábacie stroje klasické aj CNC, zváračky, ohýbačky trubiek, bodovačky a iné pomocou, ktorých vieme dodávať komponenty z rôznych druhov materiálu ako je železo, hliník a nerez.
Viac info o obrábaní kovov           

Prenájom nehnuteľností

Celkové územie nášho areálu má rozlohu 25.729 m2, z toho stavby so súpisným číslom 11.592 m2 . Areál sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Kolárovo, na pravej strane prístupovej cesty, oproti areálu firmy Kromberg & Schubert, s r.o. Ponúkame do prenájmu priestory v budovách, ktoré sa nachádzajú na území tohto areálu. Najväčšou budovou je výrobná hala M1 s celkovou plochou 5.840 m2, v ktorej je v súčasnosti k dispozícii plocha na prenájom ktorá predstavuje cca 1.500 m2 výrobných priestorov so svetlou výškou 6,0m, a časť administratívnej budovy (kancelárske a skladové priestory) o rozlohe cca 700 m2. Prístup do výrobných priestorov je zabezpečený priamo z asfaltovej komunikácie areálu.

Ostatné budovy, z ktorých sú niektoré momentálne v neupravenom stave, budeme postupne inovovať a vytvárať tým ďaľšie možnosti na prenájom.

Podmienky platenia nájomného a jeho výška sa stanovujú individuálne, v závislosti od požiadavky nájomcu na rozsah služieb súvisiacich s prenájmom, od veľkosti prenajatej plochy a dohodnutej doby prenájmu.


 

Predna cast arealu

 


Kontaktný formulár

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

*:
*:
*:
Verifikácia:
5 plus 7  =  Vložte výsledok